Gessler podłożyła” bombę” pod restaurację!

 Czyli jak upadła restauracja, której miała pomóc słynna restauratorka!


Magda Gessler jeździ po Polsce i pomaga podupadłym restauracjom wyjść z kryzysu. Jedną  z takich była restauracja Jesz Burger z Lublina. Restauracja serwowała prawdziwe amerykańskie hamburgery, ale tylko z nazwy. Magda nauczyła kucharzy jak się robi takie hamburgery, zainwestowała w świeże mięso , przyprawy. Wszystko było na najlepszej drodze. Do lokalu waliły tłumy ludzi.

Gdy po miesiącu Gessler przyjechała sprawdzić restauracje jak sobie radzi, nie mogła oczom uwierzyć. Podano jej wówczas burgera, którego Magda po pierwszym gryzie wypluła.

Magda powiedziała przed kamerami, że podano jej zepsute mięso , które śmierdzi trupem a które bardzo szybko wypluła. na koniec dodała, że nie podpisuje się pod tą restauracją.

Od niedzieli lokalu już nikt nie odwiedza.

Myśleliśmy, że w niedzielę będą do nas walić tłumy, a teraz ludzie wytykają nas palcami. To niemożliwe, to po prostu pomówienie. Doskonale wiedzieliśmy, kiedy pani Gessler ponownie nas odwiedzi. Hamburger był przygotowany specjalnie dla niej, z polędwicy wołowej, tak jak chciała wprowadzić w naszym lokalu. Dam sobie obie ręce uciąć, że wszystko z mięsem było w porządku, było świeże, bo innego tu nie serwujemy. Wszystko było dobrze, fajny program i te pięć minut na końcu. To "śmierdzi trupem", to co pani Gessler powiedziała jest tak, jakby strzeliła nam w głowy. Wszystko zakończyło się stypą
– powiedział lubelskiej Gazecie Wyborczej właściciel Jesz Burgera, Maciej Kubejko.

Jaki by miała cel by mówić nieprawdę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.