,  

Gdzie się podział Marcinkiewicz?!

ImageJest problem z ustaleniem stałego pobytu Kazimierza Marcinkiewicza!


Rząd ma ogromny problem, chciał wysłać Marcinkiewiczowi zaproszenie na obchody  20 lecia wolnej Polski i nie wie na jaki adres ma to zrobić.

Marcinkiewicz był niedawno widziany w warszawskim klubie Utopia. Często ponoć bywa w Londynie, odwiedza Tokio i włoskie wyspy. Ale gdzie mieszka? – czytamy w Fakcie.


Nie znamy jego adresu. A jest dla niego zaproszenie. Podczas uroczystości 4 czerwca mają być obecni wszyscy premierzy z ostatniego dwudziestolecia
– mówi nam jeden z najważniejszych polityków PO.

Musimy znaleźć ten adres. Trzeba ustalić z b. premierem nim kilka rzeczy – dodaje jeden z czołowych parlamentarzystów Platformy. Jak udało nam się ustalić, specjaliści od protokołu dyplomatycznego muszą wiedzieć, czy były premier będzie przemawiał, jak długo i co chce powiedzieć.

Inna sprawa, to sprawa osoby towarzyszącej. Od miesięcy Marcinkiewicz spotyka się z Isabel, ta znowu nie opuszcza go na krok. A tym bardziej , że były premier zapowiadał ślub z kochanką.

Isabel może już zacierać ręce, takim pojawieniem się u boku kochanka może poznać Angele Merkel czy Julię Tymoszenko. Tylko czy one by chciały poznać ją?

Tak więc Isabel powinna teraz się postarać i napisać na swoim blogu adres, gdzie powinno dotrzeć zaproszenie na uroczystość. W końcu to też w jej interesie. I proponujemy założyć sukienkę czy też garsonkę, bo dżinsy tu nie będą mile widziane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Gdzie się podział Marcinkiewicz?!

You must be logged in to post a comment.