Gdzie jest Violetta Villas ?

ImageDawno nie było słychać nic o Violetcie Villas. Jej syn zaczyna mieć czarne myśli.


Jakiś czas temu syn artystki złożył doniesienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez opiekunkę i jedyną spadkobierczynię Villas, Elżbietę Budzyńską. Gospodarek twierdził, że opieka jaką sprawuje Budzyńska doprowadzi do śmierci jego matki. Prokuratura jednak nie znalazła nic na opiekunkę i umorzyła sprawę. Syn Villas był wściekły. 

Przecież wszyscy: sąsiedzi, dziennikarze i urzędnicy w Lewinie Kłodzkim wiedzą, że mamie dzieje się krzywda. e z trudem się porusza, że jest bardzo chora. Zastanawiam się nawet, czy ona jeszcze żyje, bo nie mam z nią żadnego kontaktu – wyznał w Twoim Imperium załamany Gospodarek.

Sąsiedzi twierdzą podobnie jak syn gwiazdy. Do gospodarstwa nie można wejść, nie ma jak zajrzeć. Wszystko zarośnięte. A gosposia jak zwykle nikogo nie chce wpuścić.

Ostatni raz widzieliśmy panią Violettę na referendum w listopadzie zeszłego roku. Była bardzo słaba. wiatło niby u niej w domu się pali, ale czy ona tam jeszcze jest i czy żyje, nie wiadomo – czytamy wypowiedzi sąsiadów.

A my nie rozumiemy, że na takich ludzi jak Budzyńska nie ma prawa! Jeśli nikt nic nie zrobi a tylko każdy będzie czekał aż łaskawa pani wpuści na włości, to faktycznie pani Violetcie pomoc przyjdzie zbyt późno.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.