„Gdyby nie to chore państwo, parlibyśmy do przodu jak Chiny”- Jarosław Kaczyński!

Węglarczyk kupiłby bilet panu prezesowi do Chin… w jedną stronę!

Wczoraj na ulicach Warszawy o godzinie 18 :00 przeszedł Marsz Niepodległości i Solidarności. Marsz został zorganizowany w 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. To co jednak się wydarzyło podczas marszu nawiązywało raczej do obecnych wydarzeń politycznych a wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego miały wiele do życzenia.

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński zachwycony jest gospodarką Chin i chyba chciałby by u nas było podobnie. Podczas marszu widoczne były transparenty z napisami: Sikorski precz!”; „Obudź się Polsko! Mamy dość!”; „Nie wierzymy w sprawiedliwość w polskich sądach”; „Cześć i chwała bohaterom”, „Stop podwyżkom cen”.

Ludzie , którzy szli za Kaczyńskim krzyczeli: Jarosław, Jarosław”, ale także „Donald cykorze, nawet Bóg Ci nie pomoże”. „Sikorski zdrajca narodu!”, „PO to całe zło”, „Precz z komuną!”

Prezes PiS w końcu doszedł do głosu. Pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego zaczął swoje przemówienie- Gdyby nie to chore państwo, parlibyśmy do przodu jak Chiny. Stalibyśmy na czele świata. Obudź się, Polsko!

Podczas prasówki w Dzień Dobry TVN, Bartosz Węglarczyk w rozmowie z Joanną Pieńkowską zastanawiał się, czy może Kaczyński chce wybudować mur w Polsce i zasugerował, że chętni kupiłby bilet panu prezesowi do Chin by poznał tamtejsze zwyczaje a bilet byłby w jedną stronę.

Co o tym myślicie?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
"Gdyby nie to chore państwo, parlibyśmy do przodu jak Chiny"- Jarosław Kaczyński!, 7.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.