Gdyby nie Józefowicz, miała by pracę w TVN!

 Gdyby nie mąż Nataszy Urbańskiej, być może dziś byłaby wielką gwiazdą!


Ile razy Józefowicz zaszkodził Nataszy Urbańskiej w jej karierze? Wiele razy. Pierwszy raz było to w Jak Oni piewają, kiedy Natasza przegrała z Agnieszką Włodarczyk. Wtedy Józefowicz oskarżył Polsat o sfałszowanie wyników. Później była porażka przebojowej nocy i ostatni Taniec z gwiazdami, gdzie choreograf powiedział każda telewizja ma takie gwiazdy, na jakie zasługuje. Mąż Urbańskiej co raz więcej ludzi do siebie zrażą i co raz więcej obraża. Kto na tym cierpi? Ona tylko i wyłącznie ona. Chociaż on myśli, że to wszystko dla jej dobra.

Janusz Józefowicz chcąc przychylić jej nieba, w rzeczywistości niekiedy utrudnia jej życie– stwierdziła jakiś temu dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Teraz jest jeszcze ciekawiej, TVN chciał z Nataszą podpisać kontrakt i zatrudnić ją w Dzień Dobry TVN. Stacja dzwoniła do niej i dzwoniła, ale niestety Natasza miała wyłączony telefon. TVN się w końcu obraził na obu małżonków i nie będzie żadnej ciepłej posadki.

Powoli wszyscy mają dość fochów małżonków – pisze Na żywo. Wygląda na to, że kolejna telewizja wpisze Józefowicza i Urbańska na swoją czarną listę.

Pozostaje im tylko jedno miejsce , teatr Buffo, póki pozwalają tam pracować innym jeszcze istnieje, ale kto wie, ile wytrzymają pracownicy teatru.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.