Gdy straciła pracę odetchnęła z ulgą!

 Gdy zwolniła TVP Dorotę Wysocką-Schnepf ta bardzo się ucieszyła, nie mogła już dłużej znosić absurdów TVP1.Dorota Wysocka-Schnepf ostatnie sześć lat przepracowała w Wiadomościach. Jak się czuła gdy została zwolniona z pracy opowiedziała Faktowi.

Miałam skrajnie inną wizję tego programu niż obecne kierownictwo. Różnica zdań skutkowała codziennymi sporami i musiała prowadzić do zerwania współpracy. Bo rolą dziennikarza jest m.in. zwalczanie absurdów. Tymczasem ja byłam zmuszona spierać się z absurdalnymi poglądami przełożonych – mówi  Tabloidowi  Dorota.

Dorota mogła niemal od razu podjąć pracę w innej stacji , jednak ma zobowiązania wobec rodziny, która mieszka w Hiszpanii .

Perfidia decyzji dyrektora „Wiadomości” o zwolnieniu mnie akurat teraz polega na tym, że nie mogę podjąć nowego zobowiązania zawodowego w sytuacji, gdy mam małe dziecko i ze względu na pracę męża część czasu muszę spędzać za granicą – wyjaśnia Schnepf, która od 2008 r. mieszka w Hiszpanii. Jej mąż jest tam polskim ambasadorem.

Była już dziennikarka TVP zajmie się wychowaniem Tosi, małej córeczki.

Zobacz też: Ilona Felicjańska pochowała teściową
źródło: Fakt.pl


Fakt

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.