Gawryluk chce mieć córeczkę!

 Nie skrzywdzi też dziecka niespotykanym imieniem. Będzie miało czysto polskie.


Dorota Gawryluk ma już syna a imię jego Nikon . I choć kojarzy się wielu z nazwą aparatu fotograficznego, chłopak dostał imię po dziadku, który był Białorusinem.

Dziennikarka jest w piątym miesiącu ciąży i marzy jej się dziewczynka. Chociaż mogłaby już poznać pleć maluszka, nie zna go jeszcze.

To prawda, chciałabym mieć córkę. Jeśli jednak okaże się, że będę miała drugiego syna, będę bardzo szczęśliwa. Najważniejsze, aby dziecko było zdrowe – mówi Faktowi Dorota Gawryluk.

Prezenterka jest niezwykle zabobonna i dlatego ubranka dla dziecka kupi po porodzie. Dziwne ale prawdziwe. Imię dziecka też będzie czysto polskie.

– Teraz dziecko dostanie polskie imię, by tradycja polskiej strony rodziny została zachowana – opowiada Super Expressowi Gawryluk. – Ale jakie to będzie imię, jeszcze nie wiemy. Na razie przyszła mama skupia się na pracy.
I dodaje – Niemal do samego porodu będę na wizji. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak będę się czuła. Ale nie będę się forsowała za bardzoChoć mam nadzieję, że forma pozwoli mi pracować jak najdłużej, bo w domu bym się tylko nudziła.

Czytaj też: Czy Jabłczyńska zrezygnuje z show-biznesu?
źródło: Fakt.pl, Super Express
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.