,  

Gawliński nie widzi powodu by miał przeprosić Dodę!

Doda wg Gawlińskiego ma się promować na chorobie Nergala. Lider Wilków  nie ma zamiaru nikogo przepraszać  za swoje słowa.

Od kilku dni w mediach huczy od konfliktu jaki wywołał Gawliński w rozmowie z Marcinem Prokopem. Lider Wilków powiedział, że Doda wykorzystuje chorobę narzeczonego by promować siebie. Gawliński powiedział też: Doda powinna sprzedać swoje ciało za szpik.

Menadżer Dody Jarosław Burdek uznał, że Robert powinien przeprosić Dodę, ten zaś uważa zupełnie inaczej i na dodatek wydał oświadczenie na swojej stronie internetowej.

Robert Gawliński podczas wywiadu z Marcinem Prokopem wyraził swoją subiektywną opinię. Ale jak wynika z komentarzy w internecie bardzo wielu ludzi ma podobne zdanie. Mają do tego prawo, ponieważ Doda od lat bez oporów upublicznia swoją prywatność. Podczas tego wywiadu nie padły słowa obraźliwe, tak więc nie ma za co przepraszać. Robert nie zamierza także angażować się w „wojnę”, którą sugerują niektóre portale internetowe, bo nie jest Jego wolą promowanie swojej osoby w taki sposób – napisała menadżerka i żona Roberta, Monika Gawlińska

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.