Gardias zachowuje się jak królowa!

 Dorota Gardias zanim pojawiła się w show Taniec z gwiazdami, była miłą koleżeńską dziewczyną. Taniec z gwiazdami ją zmienił! Jak?


Na korytarzach TVN wrze od plotek na temat Doroty Gardias. Po wygranym tanecznym show lubiana pogodynka bardzo się zmieniła. Chodzi po korytarzu stacji z podniesioną głową, przecież stała się twarzą stacji to jakby miało być inaczej? Mimo takiego zajmowanego miejsca w TVN, Dorota nie zarabia więcej niż poprzednio a inni pracownicy są źli, że traktowana jest inaczej.

Wszystko zaczęło się, odkąd wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i powoli zaczęła być rozpoznawana. A kiedy zdobyła nagrodę główną, coś się w niej zmieniło – opowiada współpracownik Gardias.

Pogodynce zachciało się własny program. Jaki? Dzień Dobry TVN, ale wpierw musiała przejść testy.

Pierwszym sprawdzianem był Projekt Plaża, który jednak okazał się klapą . jesienią plotkowano , że Gardias z Jagielskim ma poprowadzić TVN Turbo, nic z tego nie wyszło. Powód? Jagielski nie miał dobrego zdania o błyskotliwości Gardias. Pogodynka czeka na swoje 5 minut. Póki co gwiazdorzy a poczym można to poznać?

A po tym, ma swoje kaprysty

  • wybrzydza przy doborze strojów
  •  narzeka na makijaż przygotowany przez wizażystki, sama go ostentacyjnie poprawia
  •  obraża się za żarty współpracowników i każe się później przepraszać
  • każe sobie podawać kawę na biurko
  •  przestała rozpoznawać niektórych kolegów ze stacji

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.