Gardias nie kocha już swojego męża?!

ImageGardias widać wiele się w życiu zmieniło gdy wygrała show Taniec z gwiazdami. Najpierw gwiazdorzenie, teraz brak miłości do męża i to jeszcze nie koniec…


Podobno w życiu Gardias tyle się zmieniło, że nie daje sobie z tym rady i korzysta z porady psychologa.

Dorota już się odkochała w swoim mężu, ale boi się do tego przyznać. Chyba zbyt pochopnie podjęła decyzję o zamążpójściu, za szybko i bez wyobraźni – wyznaje magazynowi Rewia znajoma Gardias z TVN.

Konrad Skóra niedawno przeprowadził się do Warszawy, by być bliżej żony b y  w końcu ułożyć sobie rodzinne życie. Zaczęli nawet dużo pracować by szybko dorobić się swojego małego domku. I nici z planów?

Dorota i Konrad oddalili się mocno od siebie. – Nic się między nimi nie zmieniło, a jeśli już to na gorsze. (…) Dorotka wychowała się w rodzinie bardzo tradycyjnej. W takich małżeństwach nie ma rozwodów – dodaje znajoma pogodynki.

Gardias korzysta już z pomocy psychologa,  jednak i to nie pomaga. I to, że dzieje się w tym związku źle, nie oznaczają ostatnie święta Bożego Narodzenia, które małżonkowie spędzili osobno.

– Dla mnie sygnałem, że źle się dzieje jest fakt, że Dorotka nie przyjeżdża z mężem do rodzinnego domu – zauważa informatorka.

Plotka czy fakt? Dużo sie pisało o Gardias i jej romansach. Ucichło, gdy Konrad Skóra przeprowadził się do stolicy. A może jednak jest coś na rzeczy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.