Galiński wylatuje z Tańców z gwiazdami?!

 TVN ma dość Piotra Galińskiego i szuka nowego jurora do Tańców z gwiazdami!


I się doigrał Piotr Galiński, swoimi przygryzkami naraził się szefom programu Taniec z gwiazdami. Producenci postanowili poszukać innej osoby, która zastąpi złośliwego jurora. Najpierw obraził Annę Głogowską nazywając ją panienką Gąsowskiego, później przyczepił się do Beaty Tyszkiewicz. By było mało, podobno za kulisami jeszcze bardziej dał popalić wszystkim.

Najpoważniejszą kandydaturą na miejsce Galińskiego jest podobno Krzysztof Polit, który jest już po pierwszej rozmowie z szefami show. Jeśli się uda od następnej edycji nie będzie już Galińskiego. Stara jeszcze się nie skończyła a właściwie jest na samym początku. Galińskiego trzeba będzie jeszcze długo znosić.

Cóż, wolałbym się na razie nie wypowiadać w tej sprawie. To jeszcze za wcześnie – powiedział Faktowi choreograf. – Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie potwierdzam ani nie zaprzeczam tej informacji – dodał, dając do zrozumienia, że coś jest na rzeczy.

A teraz uwaga, bo to nie koniec kandydatów! Drugą kandydaturą jest … Janusz Józefowicz!

Jedyny problem jest taki, że ten może się okazać jeszcze bardziej kłopotliwy od Galińskiego, a ponadto nie zna się za bardzo na tańcu towarzyskim – donosi tabloid.

Cichlibyście zobaczyć Janusza Józefowicza zamiast Piotra Galińskiego w TzG?

Czytaj też: Kup sobie auto Kammela!
źródło: Fakt.plKapif/Kapif/Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.