Galiński ma problem!

 Piotr Galiński ma coraz większe problemy, naraził się już tylu osobom. Gąs też mu nie odpuści!


Zbigniew Wodecki na dniach miał wziąć Piotra Galińskiego na stronę i porozmawiać o jego zachowaniu wobec Beaty Tyszkiewicz, którą juror Tańca z gwiazdami obraził słowami: Lubisz jak facet ma sztywnego!

Wcześniej Galiński nazwał Annę Głogowską panienką Gąsowskiego, ona odpowiedziała: Nie jestem niczyją panienką. Gąs powiedział, że nie daruje Galińskiemu wypowiedzianych słów wobec jego partnerki. Szykuje się wojna w show!

Nie dość, że Galiński i Gąsowski skaczą sobie do oczu poza kamerami, to swoją wojnę przenoszą powoli na ekrany. Podczas ostatniego odcinka show Gąsowski uszczypliwie przypomniał Piotrowi Galińskiemu, że ten obraził jego kobietę. Choreograf nie pozostał mu dłużny. Niedługo potem, gdy prowadzący wyraził opinię na temat tańca jednej z par, Galiński dał mu do zrozumienia, że ocenianie tancerzy nie należy do jego zadań – czytamy w Fakcie.

Producenci TzG boją się, że pewnego dnia sytuacja wyrwie się z pod kontroli i na wizji może dojść do wielkiej awantury.

 Ale…czy to nie będzie strzał w dziesiątkę? Takie sytuacje przecież przyciągają ludzi przed TV. Do tej pory mieliśmy tylko ostry konflikt Dody , Steczkowskiej i Edyty Górniak. Wszystko za sprawą Polsatu.  Mamy wrażenie, że to jest ustawiony konflikt by podnieść oglądalność!

A co Wy o tym myślicie?

Zobacz też: epkowska: Nie będę już pisać tasiemców!
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.