Galeria Mokotów zaprasza na Noc Zakupów

podczas której można wygrać Mercedesa CLA na wakacje

W czwartek, 20 czerwca, Galeria Mokotów zaprasza na Noc Zakupów. W godzinach od 20.00 do 23.00 będzie można zrobić zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach w sklepach z konfekcją, butami, dodatkami, biżuterią i kosmetykami. To okazja, aby u progu sezonu letniego skorzystać z promocyjnych rabatów, a dodatkowo wziąć udział w zabawie podczas której można wygrać Mercedesa CLA na całe wakacje.

 

Wakacje z Mercedesem

Aby przeżyć wakacyjną przygodę za kierownicą Mercedesa CLA potrzebne są cztery rzeczy – duża motywacja, odrobina szczęścia, karta lojalnościowa Galerii Mokotów i aktualne prawo jazdy. Reszta będzie przyjemnością gdyż, aby wziąć udział w zabawie należy podczas Nocy Zakupów w Galerii Mokotów zrobić zakupy za min. 300 zł.

Odrobina szczęścia potrzebna będzie bowiem konkurs polegać będzie na  wskazaniu złotej zawieszki. Ta konkurencja nie byłaby taka trudna gdyby nie fakt, że w gablotach zlokalizowanych w miejscu fontanny umieszczonych będzie 300 ponumerowanych, identycznie wyglądających zawieszek. 250 spośród nich będzie wykonana ze stali szlachetnej, 50 ze srebra i tylko 1 z białego złota. Ten uczestnik zabawy, który wskaże złotą zawieszkę będzie mógł spędzić wakacje za kierownicą Mercedesa CLA. Osoby, które wezmą udział w konkursie otrzymają zawieszki jako nagrodę pocieszenia. Dodatkowo przewidzianych jest sporo konkursów z modowymi upominkami.

Noc atrakcyjnych zakupów

W tym roku „Noc Zakupów” w Galerii Mokotów to prawdziwe święto dla miłośników mody! Do 30% rabatu otrzymamy m.in. w salonach: Max Mara, Marella, Pennyblack, New Look, Liu Jo, Tru Trusardi, J.Store czy G-Star. Jeszcze większe promocje cenowe, od 40% do 70%, przygotowały dla swoich klientów sklepy: Cubus, Lorens & Wiktor, Pinko, Van Laak, Salomon, Stefanel, Vistula, Wólczanka, Lacoste oraz Promod.

Obniżkom ulegną również ceny butów i dodatków. 20% i 30% obniżki spodziewać się można w sklepach obuwniczych takich jak Bagatt, Venezia Studio, Clarks, Aldo czy Hogl. Od 15% do 40% rabatu w trakcie nocnego szaleństwa należy spodziewać się w sklepach: Lee, Wrangler, adidas, Kossmann, Gerard Darel i Molton. Tego wyjątkowego wieczoru tańsza będzie również biżuteria – np. w salonie Aren’Art Forever będzie można otrzymać rabat w wysokości do 25%.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.