Galeria Mokotów już po raz szósty zgaśnie razem z WWF

Galeria Mokotów po raz kolejny przyłączyła się do ogólnoświatowej akcji ekologicznej „Godzina dla Ziemi”(„Earth Hour”), prowadzonej przez międzynarodową organizację WWF. W ramach tej inicjatywy w sobotę, 23 marca, o godzinie 20.30 centrum handlowe na godzinę wyłączy oświetlenie elewacji zewnętrznej.

W tym roku już po raz czwarty odbędzie się organizowana przez WWF akcja wygaszania świateł „Godzina dla Ziemi” – największa na świecie inicjatywa na rzecz ograniczenia zmian klimatu. W tegorocznej akcji po raz kolejny udział weźmie Galeria Mokotów. Na godzinę całkowicie wyłączone zostanie oświetlenie elewacji zewnętrznej.

Godzina dla Ziemi WWF to prosta idea, która szybko przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich – na naszej planecie.

W 2012 roku w ramach Godziny dla Ziemi WWF światła zgasiły setki milionów ludzi z ponad 5 000 miast, w 150 krajach na wszystkich kontynentach. W Polsce do akcji oficjalnie przyłączyło się ponad 50 miast i ponad 30 000 osób!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.