Górniak zwalnia najbliższych współpracowników!

Imageycie Edyty Górniak w ostatnich tygodniach wywróciło się do góry nogami.


Początkowo pojawiły się spekulacje na temat jej problemów w małżeństwie, wyjazd na święta do Włoch, szybka nocna wyprowadzka od męża Dariusza Krupy.

Teraz Górniak zwalnia swoich najbliższych współpracowników. Wszystko po to by  nie wydostało się na światło dziennie nic z jej nowego życia. W ten sposób pracę u Górniak stracił ochroniarz i jej osobisty kierowca. Ze swoją ochroną Edyta nie rozstawała się na krok a do tej chwili.

Od kilku dni piosenkarka sama jeździ po mieście, chodzi na zakupy . Nawet sama prowadzi samochód czego nie robiła od lat. Sama była nawet w ostatnim odcinku Jak Oni śpiewają, kiedy wcześniej ochroniarz siedział wśród publiczności. Po co to wszystko? Wszystko po to by nikt nie poznał tajemnicy gwiazdy jaką kryje.

Całemu zamieszaniu winna jest na pewno Kasia Sowińska, z którą Edyta tak bardzo się zaprzyjaźniła. Mówi się, że ta poznała Górniak z mężczyzną, którego chronią obie jak mogą by świat nie dowiedział się, dla kogo Edyta poświęciła pięcioletnie małżeństwo z Krupą, tak szczęśliwy związek.

Nas zastanawia jedno, czy na pewno jest to mężczyzna a nie zmiana orientacji Górniak?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.