, , ,  

Górniak zrezygnowała z show!

  A wszystko przez Dodę!


Edyta Górniak wycofała się z wzięcia udziału w nowym polsatowskim show Tylko nas dwoje. Jak zapewnia szefowa Polsatu, że Górniak wycofała się bo ma zbyt napięty terminarz zajęć na ten rok. Ale okazuje się, że powodem jest Doda. Dorotę Rabczewską Polsat poprosił by zasiadła na stołku jurora jako trzecia, obok Tomasza Karolaka i Edyty Górniak. Gdy Górniak się o tym dowiedziała, od razu się wycofała.

Edyta Górniak odrzuciła naszą propozycję z powodu zbyt wielu zajęć – twierdzi jednak Nina Terentiew, dyrektor programowa show. – Właśnie zaczyna pracować nad swoją nową płytą, a niedługo musi przygotowywać się do swojego koncertu jubileuszowego, który odbędzie się na tegorocznym festiwalu TopTrendy – dodaje Terentiew.

Na pytanie, czy Górniak zmieniła decyzję ze względu na Dodę, Terentiew odmówiła wypowiedzi. jest jeszcze coś. Informatorzy Faktu donieśli, że innym powodem może być wzięcie udziału w show Piotra Kupichy, którego mendżerem jest obecnie Darek Krupa i któy rónież będzie obecny podczas programu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.