, ,  

Górniak znowu kaprysi!

 Jej występ na Top Trendy, gdzie miał się odbyć jubileuszowy występ artystki pod znakiem zapytania! Czy Maja Sablewska wytrzyma ?


Tyle pytań za zarówno jakby odpowiedź była znana z góry. Nikt chyba nie myślał, że bycie menedżerem Edyty Górniak będzie łatwe. Do tej pory nie wytrzymał z nią Rinke Rooyens a teraz być może zaczął się początek końca współpracy Mai Sablewskiej z Edzią. Wszystko przez to, że z piosenkarka znowu nie można się dogadać. A chodzi o koncert jaki miała dać na Top Trendy. Miało być to wielkie wydarzenie z okazji jej 20 lecia pracy na scenie. Nie będzie może nic.

Listę gwiazd na Top Trendy pokazaliśmy już wczoraj. Nie ma na niej Edyty Górniak. Podobno zostały juz nawet nagrane reklamy z artystką, jednak nikt ich nie wyświetlił. Powód? Umowa juz jest gotowa do podpisania z Góniak, ta jednak znowu zaczęła kaprysić i sprawę przeciągać w czasie a tego nie ma zbyt wiele.

– Wszystko jest na etapie rozmów – mówi Faktowi jeden z producentów – na razie z artystką nie doszliśmy do porozumienia. W trakcie wspólnych rozmów pojawiły się pomysły, które są niemożliwe do realizacji. Mamy jeszcze dwa dni na podjęcie decyzji, czy robimy wspólnie jubileusz, czy też nie – dodaje.

I nie chodzi o pieniądze, tylko ona ma swoje pomysły, które nie mogą być zrealizowane przez producentów.

Czy Maja Sablewska na pewno wie czego się podjęła?

Czytaj też: Nowy program Jacykowa
źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.