,  

Górniak załamana po rozwodzie!

 Rozwód Edyty Górniak z Darkiem Krupą jeszcze bardziej rozbił piosenkarkę, która nie radzi sobie z sytuacją.


Po pięciu latach małżeństwa , związek Edyty Górniak i Darka Krupy przeszedł do historii.  To Edyta odeszła w ubiegłym roku od Darka, to ona wyciągała rodzinne brudy w kolorowych gazetach, to ona czuła się zamknięta w złotej klatce i to ją widywano z innymi mężczyznami. Teraz kiedy powinna czuć się wolna jak ptak, czuje się zagubiona. Czyżby zrozumiała, że straciła coś cennego?

Jedno jest pewne Darek Krupa był załamany, gdy żona od niego odeszła. Cały czas miał nadzieję, że jednak wróci i jeszcze raz się wszystko poukłada. Wszak to dzięki niemu wróciła na scenę a jej kariera kwitła. Przez chwile chyba nawet planowali drugie dziecko. Ona jednak chciała się uwolnić i sama zarządzać swoim życiem. A teraz się załamała?

– Do sprawy rozwodowej Edyta jakoś się trzymała – mówi nam  informator Faktu . – Teraz nie jest już tak kolorowo. Po ogłoszeniu wyroku sądu w Edycie coś pękło. Chyba dopiero wtedy dotarło do niej, że znowu jest sama, a u jej boku nie ma żadnej osoby, która – oprócz syna – kocha ją bezgranicznie – dodaje.

No cóż, nawet na marzenia powrotu do Darka jest już za późno. On z sytuacją szybko musiał się pogodzić. Człowiek uczy się całe życie, czy nauczy się go Edzia?

Przeczytaj też : Szejbal : Miałam wyrzuty sumienia


foto:Paweł Ciecierski

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.