,  

Górniak z tajemniczym facetem!

 Kilka dni temu Edyta wybrała się na spotkanie po latach ze swoimi fankami do Wrocławia.


Pisaliśmy o tym wydarzeniu. Jednak nie tylko one i syn były powodem tej wycieczki jak sie okazuje. Towarzyszył jej pewien mężczyzna, który równie dobrze zaprzyjaźniony jest z synem Górniak Alankiem. 

To jest mąż jednej z fanek Edyty, z którą spotkała się ostatnio we Wrocławiu – tłumaczy Faktowi Karolina Siudyła, rzeczniczka gwiazdy. Jeśli faktycznie to mąż  jednej z jej koleżanek , to czyżby i oni byli w tak zaprzyjaźnionych  stosunkach z piosenkarką jak ich żony?

Mężczyzna, który towarzyszył Górniak i jej fankom podczas wizyty we Wrocławiu, był niezwykle troskliwy. Pieczołowicie dbał o to, by zarówno Alankowi, jak i jego mamie niczego nie zabrakło. Mało tego, jak przystało na prawdziwego przyjaciela, dźwigał torbę Edyty, a jej synka dumnie prowadził za rękę. Patrząc na niego i Alana, można było odnieść wrażenie, że chłopiec zna go od dawna i bardzo mu ufa – dowiadujemy się w Fakcie.

W ciągu kilku godzin ów mężczyzna na tyle zdołał się zaprzyjaźnić z 5 letnim chłopcem, że ten mu zaufał bezgranicznie? A co z żoną faceta, nie była zazdrosna, że ten tak troskliwie zaopiekował się Górniak?

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.