Górniak z tajemniczym facetem w uściskach!

 Zastanawialiście się dlaczego tak piękna kobieta jaką jest Edyta Górniak od wielu miesięcy nie ma faceta?


Plotki o romansie Edyty Górniak zaczęły się zanim się wyprowadziła od swojego męża Dariusza Krupy. Później przypisywano jej co róż innego faceta. Bodnar miał chętkę na Edytkę, jednak ten nie mógł najwidoczniej prowadzić jej karierę i odszedł. Prawdziwego powodu pewnie długo się nie dowiemy. Do tej pory Edzia nie była widywana w towarzystwie mężczyzn poza mężem, synem i panem taksówkarzem, którzy ją wszędzie wozi. Aż do minionej niedzieli.

W niedzielny wieczór Edyta Górniak pojechała na spotkanie do podwarszawskiego Otwocka. Czekał na nią tajemniczy mężczyzna. Spędzili ze sobą prawie dwie godziny, ale niełatwo było im się rozstać. Piosenkarka wciąż śmiała się do swojego towarzysza i wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Gdy mężczyzna odprowadził piosenkarkę do czekającej na nią taksówki, Górniak rzuciła się w jego ramiona i długo przytulała – donosi Fakt.

Po pożegnalnym pocałunku artystka wsiadła do samochodu, lecz jej tajemniczy przyjaciel stał i tęsknie patrzył jeszcze za odjeżdżającą taksówką – czytamy dalej.

Zdjęcia

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.