,  

Górniak wykończyła psychicznie Rooyensa!

  Miało być tak wspaniale, Rinke miał odbudować Edzi wizerunek a jej kariera miała wrócić do świetności. Jak jest? Firma , która zajęła się Górniak wywaliła ją!


Dwa dni temu firma Rochstar Management oficjalnie poinformowała, że zrywa współpracę z Edytą Górniak.

Powodem rozstania jest odmienna wizja kierunku dalszej drogi rozwoju artystycznego – oznajmiono dyplomatycznie.

Super Express poszedł swoimi ścieżkami i dowiedział się prawdziwe przyczyny rozstania się Rooyensa i Górniak.

Rochstar chciał iść komercyjną drogą. Firma po prostu obserwuje, co się sprzedaje i jaka muzyka spełnia oczekiwania ludzi. Edyta nie chciała się na to zgodzić. Pewnie chodzi też o rodzaj muzyki, w tym o koncerty, rodzaj imprez, na których miała występować – zdradza SE osoba z otoczenia gwiazdy.

Poszło też o pieniądze. Sztab ludzi jaki zajmował się Edytą kosztuje, niestety nie ma nic za darmo. Edyta miała planowane różne wystęy by zarobić na całość. Miała też nagrać płytę, którą będzie się dobrze sprzedawać. Ile z tego zrobiła? Zaledwie kilka procent.

Nie od dziś wiadomo, że z Edzią czasami ciężko jest się dogadać. Często ma swoje humory i fochy. Przekonał się o tym sam Rooyens. Nie wytrzymał psychicznie. Ona się go nie słuchała, a on do tego typu współpracy nie jest przyzwyczajony –
zdradza  znajoma Górniak.

Edyta została zwolniona po tym jak się spotkała ze swoim jeszcze mężem i byłym mendżerem, Dariuszem Krupą z którym miała spędzić święta. Krążą teraz plotki, że być może wróci do niego by znowu zajął się jej karierą, wszak tylko on potrafił trzymać ją krótko.

Sam Krupa nagle zamilkł, nie odbiera już telefonów nie udziela wywiadów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.