Górniak w Tańcach z gwiazdami?!

ImageTo może być najlepiej oglądająca się edycja Tańców z gwiazdami!


TVN już jest w trakcie rozmów z Edytą Górniak, co do jej występu w show Taniec z gwiazdami.  Jakim będzie zaskoczeniem dla Polsatu, jeśli Edzia się zgodzi na udział w show. A jeśli się zgodzi to na pewno za duże pieniądze. Ona jest wymagająca i tanio się nie sprzeda a szczególnie w takim programie jaki jest Taniec z gwiazdami, gdzie trzeba pokazać swoje umiejętności taneczne.

Rozmowy z Edytą prowadzone są w największej tajemnicy. Zaczęły się niedługo po tym, jak Górniak oświadczyła w maju, że nie będzie już jurorką w przyszłych edycjach „Jak Oni śpiewają”. TVN od razu zatarł ręce i ruszył do boju o gwiazdę. Wiemy, że choć piosenkarka jest bardzo zajęta, wyraziła chęć zatańczenia. Rozmowy i twarde negocjacje zaczęły się na całego. Ostateczną odpowiedź TVN miał otrzymać w ubiegły piątek. Niestety Edyta gdzieś zniknęła – donosi Fakt.

Po wywiadzie w Vivie Edzia upłynniła się. Producenci show już się niecierpliwią, bardzo im zależy na występie Górniak w programie bo wiadomo ta osoba przyciągnie miliony widzów przed TV. Jednak ona znowu kaprysi, zaczęła rozmowy co do swojego występu a teraz unika pracowników TVN-u.

Próby do programu zaczynają się już w następnym tygodniu, więc Edzia musi szybko się zdecydować.

Edyta ma jeszcze jeden problem: jeśli zgodzi się na ofertę TVN, musi poinformować o tym Polsat, który z pewnością nie będzie zachwycony takim obrotem sprawy. Z naszych informacji wynika bowiem, że nawet sama Nina Terentiew nic nie wie o tajnych rozmowach z TVN. Może się więc zrobić niezłe zamieszanie.
– czytamy dalej w Fakcie.

W show Jak oni śpiewają Edyta wywalczyła 23 tysiące za odcinek jednak nie podpisała jeszcze umowy. TVN będzie musiało zapłacić jej więcej, bo jeśli zgodzi się na występ w TzG to czy będzie musiała zrezygnować z JO? Polsat się wścieknie jeśli Edzia wybierze TzG.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.