,  

Górniak ukryła paszport syna!

 Miało być rodzinne i miło, wszystko dla syna.


Edyt Górniak łamie wszelkie zasady jakie tylko istnieją a szczególnie te, które sama początkowo ustaliła. Chodzi o syna Allana i byłego już męża Dariusza Krupę. Okazuje się bowiem, ze Górniak wyciągnęła od ojca syna Krupy, paszport dziecka pod pretekstem zagranicznego wyjazdu wakacyjnego. Wyjazdu nie było a paszport przepadł.

Dariusz Krupa ostatnio chciał małemu zrobić wakacje nad Morzem ródziemnym, niestety nie zrobił. Bo gdy chciał zwrócić się do matki syna, Edyty Górniak o stosowny dokument, ta nie odbierała od niego telefonów.

Darek ma jednak stalowe nerwy – mówi tygodnikowi wiat i Ludzie znajomy muzyka. Od tygodni nie mógł i nadal nie może nic ustalić z byłą żoną. Podziwiam, jak on to wytrzymuje.

 Pod pretekstem wyjazdu z Allanem za granicę, Edyta wyciągnęła jego paszport od Darka. Do wyjazdu nie doszło, a teraz kiedy paszport przydałby się na wyjazd z tatą, nie ma z nią kontaktu – mówi pracownica firmy Krupy No More Drama Production. Edyta kontaktuje się teraz z Darkiem wyłącznie przez prawników.

Nie było Morza ródziemnego , były Mazury. Dobre i to , póki może zabierać jeszcze syna.

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.