,  

Górniak uciekła za granicę z innym facetem ?!

 Edyta Górniak jeszcze przed świętami zabrała syna i wyjechała za granicę, zostawiając swojego męża samego.


Edyta za granicę wyjechała w towarzystwie przyjaciół. Spekuluje się, że Górniak ma romans z innym facetem.

Nie będę się wypowiadał w tej sprawie – powiedział nam sam Krupa, zapytany przez Fakt o małżeński kryzys. Od dłuższego czasu krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Edyty i Darka tyle, że nikt nie przypuszczał, że może być aż tak źle.

Edyta po sobotnim programie Jak Oni śpiewają spakowała walizki i następnego dnia rano była już na lotnisku z przyjaciółmi i synem. Męża jej nie  było.

więta Wielkanocne to czas dla najbliższych, nie wydaje się w takiej sytuacji, by Krupa był dla Górniak w tym momencie tak bliską osobą, jeśli zostawia go dla obcych ludzi.

Co spowodowało w piosenkarce taką zmianę? Podobno Edyta zaprzyjaźniła się z kimś, z kobietą z show-biznesu. To właśnie ona wprowadziła Górniak w nowe towarzystwo, które tak ją zafascynowało, że zaczęła coraz mnie j bywać w domu a nawet znikać na kilka dni.

Znajomi pary nie mogą uwierzyć w to co się dzieje. Niedawno jeszcze sama Edyta publicznie wyznawał miłość do swojego męża, chwaliła go jaki z niego dobry człowiek i że dzięki niemu w końcu stanęła na nogi a jej życie nabrało sensu.

Ale nie zmienia to faktu, że sytuacja jest jaka jest, czyżby w Edycie odezwała się cygańska krew ? Czy zobaczymy ją w kolejnym odcinku Jak  Oni śpiewają?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.