,  

Górniak ucieka przed mężem!

 Miała wystąpić po Feelu w Bydgoszczy, wystąpi następnego dnia z zagranicznymi gwiazdami.


Edyta Górniak ma wystąpić na festiwalu w Bydgoszczy. Artystka liczyła ,że będzie gwiazdą wieczoru i bardzo długo negocjowała z organizatorami w temacie. Nic z tego, tym razem nic nie wskórała, wolała ustąpić i swój występ przenieść na następny dzień, niż być gwiazdą nr 2 po Feelu i spotkać się ze swoim ex-mężem Darkiem Krupą

Gwiazda nie lubi widywać się z Krupą ani publicznie, ani prywatnie. Nie jest tajemnicą, że ich relacje ostatnio bardzo się pogorszyły, a byli małżonkowie kontaktują się jedynie za pośrednictwem prawników. Media rozpisują się też ostatnio o nowym partnerze piosenkarki – pisze Fakt. I dodaje – Gdyby zaś oboje pojawili się tego samego dnia na festiwalu, takie spotkanie byłoby nieuniknione. Górniak ani myślała narażać się na takie nieprzyjemności.

Nie wchodziło w grę spotkanie się oko w oko z Krupą, dlatego … Górniak, która wystąpi w Bydgoszczy z krótkim recitalem, została dołączona do gwiazd zagranicznych, które pojawią się drugiego dnia festiwalu.

Jednak i tu Edzia nie będzie największą gwiazdą, chociaż będzie mogła się poczuć jak międzynarodowa diwa. Największą gwiazdą tego wieczoru ma być Sophie Ellis Bextor .

Czytaj też:muda-Trzebiatowska w USA. Kończy kręcić film
źródło: Fakt.pl


Kapif

Bartek Kosiński / newspix.pl

Bartek Kosiński / newspix.pl

Bartek Kosiński / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl


Rafał Meszka / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.