Górniak supportowała Disco Polo! (video)

 Zamieniła się miejscami z Dodą?!Czyli Doda pełen profesjonalizm a Górniak początki kariery? O co chodzi?


Edyta Górniak wyruszyła w trasę koncertową. I lepsze to niż siedzenie w jakimś show i robienie z siebie durnia czy wyciągania brudów rodzinnych w brukowcach. Jednak jest jedno ale. Do tej pory Edyta Górniak była gwiazdą wieczoru, każdego wieczoru. Jak na gwiazdę przystało , taka ma swój występ po wszystkich innych, czyli na końcu z wielką pompą. Tym razem było inaczej.

Edyta Górniak w Drawnie na "XII Pikniku nad Drawą" wystąpiła przed zespołem  Boys! Tym samym supportowała gwiazdę disco polo!

 eby nie było wątpliwości słowo support oznacza- W czasie tras koncertowych grupy supportujące są zwykle wybierane spośród słabiej znanych okolicznych zespołów, zdarzają się jednak i takie, które towarzyszą grupie przez cały czas trwania trasy. Właśnie dzięki możliwości zaprezentowania własnego stylu i materiału przed szerszą publicznością zespoły supportujące sławnych wykonawców zyskują szansę na zdobycie popularności.

Na takiej pozycji znalazła się właśnie Edyta Górniak!

Mało tego podczas występu gwiazdy , na "telebimach" stojących po bokach estrady w ogóle nie było nic widać, bo obraz był puszczany… ze zwykłych projektorów.
– jak donosi jeden z portali plotkarskich.

O to chodziło Mai Sablewskiej, by swoją podopieczną tak upodlić?

Jeden z występów Górniak na Drawą.

{youtube}2d55xLkOSb8{/youtube}

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl
 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.