Górniak straciła robotę!

ImageRezygnacja występu w Sopocie przyniosła smutną wiadomość Edzi, TVP już nie chce z nią pracować.


Edyta Górniak miała być gwiazdą wieczoru w Sopocie podczas Sopot Hit Festiwal. Jednak w ostatniej niemal chwili Edyta odwołała swój występ z przyczyn do dziś nie wiadomych.  TVP długo nie czekało i wyciągnęło wobec piosenkarki nieprzyjemne konsekwencje, zawiesiło z nią współpracę.

Edzia w najbliższym czasie nie będzie dostawała żadnych propozycji od stacji telewizyjnej , nie będzie zapraszana na organizowane imprezy przez TVP a tym samym straciła wiarygodność- donosi tygodnik Na żywo.

Jej rezygnację już wykorzystała wschodząca gwiazdka Paulla, której raczej nie wróżymy większej kariery. Występ w Sopocie Paulli raczej nas nie zadowolił, liczyliśmy na coś więcej. Słabość Edzi wykorzystała również Doda, której show w tym przypadku przćmiło pozostałe gwiazdy. Jednak ta już tak narozrabiała z tematem Biblia, że również straciła pracę w najbliższym czasie w TVP.

Jeszcze trochę i nie będzie miał kto śpiewać na naszych scenach? Jeśli pozostali wezmą się za robotę nie będzie tak źle. Zamiast kapryszenia proponujemy pracę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.