Górniak spędzi święta z rodziną byłego męża!

 Nie ma z kim spędzić świąt Wielkanocnych?


Po rozwodzie Edyta Górniak chyba zrozumiała ile straciła. Nie ma rodziny z którą by mogła posiedzieć w święta, nie ma męża, który by ją wspierał. Ale widać rodzina byłego zlitowała się nad nią,  dla dobra Allanka i zaprosiła piosenkarkę do siebie na nadchodzące święta Wielkiej Nocy.

Długo się wahała, bo wie, że rodzina Darka ma do niej sporo pretensji i niejedna osoba czeka na słowo przepraszam z jej ust – mówi w rozmowie z tygodnikiem wiat i Ludzie osoba z otoczenia Górniak. To dla niej spory stres, ale mimo wszystko postanowiła spróbować.

Bo cóż by to były za święta z samą mamą przy stole, w lany poniedziałek, kiedy dzieci bawią się z rodzicami. I dostają dużo prezentów .

Allan czeka na zajączka z prezentami. Jak sam mówi – był grzeczny, więc jest pewny, że znajdzie coś w ogródku. Uwielbia rodzinę Darka i znakomicie się z nią czuje. Ale z pewnością tęskni za mamą i powita ją ze wzruszeniem.

Zdaje się, że te ostatnie dwa tygodnie Allanek był z ojcem, jeśli nie widział matki. Ale niech im te święta będą spokojne i wesołe.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.