Górniak próbowała popełnić samobójstwo!?

ImageOsoby, które współpracują z Edytą Górniak mówią, że jest niestabilna emocjonalnie.


Byli współpracownicy Edyty twierdzą, że potrafi ona błyskawicznie zakochać się, uznać kogoś za przyjaciela na całe życie, ale wystarczy, że ktoś powie o tej osobie coś niekorzystnego, by Edyta bez słowa wyjaśnienia zerwała z nią intensywny do tej pory kontakt – czytamy w Twoim Imperium.

Edyta ma talent ale dlaczego nie zaistniała za granicami naszego kraju. Okazało się, że wszystko przez swój charakter.

Dobrze pamiętam, jak nagrywała swą płytę w Londynie, w tym samym studiu, co Tina Turner. Tyle, że Tina załatwiła sprawę w tydzień, a Edyta w miesiąc nie mogła się uporać. Towarzyszyło jej tam kilka asystentek. Jedna dbała o właściwą temperaturę powietrza w studiu, druga parzyła Edzi herbatę rumiankową z miodem, trzecia układała jej fryzurę. Wtedy sesję zdjęciową robił Edycie wyśmienity fotograf, który pracował na przykład z Madonną, ale oczywiście naszej Edytce nie mógł dogodzić. Niezadowolona z efektów jego pracy zażyczyła sobie poprawić te zdjęcia w programie komputerowym i to koniecznie w Polsce. Umowa szybko została zerwana
– opowiada ówczesny znajomy wokalistki.

Edyta nie mogła dać sobie rady ze sobą do tego stopnia, że próbowała targnąć się na swoje życie, opowiadała jeden z dziennikarzy, który przyjaźnił się z piosenkarką.

Na temat zachowywania się Górniak , wypowiedział się również jeden z psychologów, który opiekuje się gwiazdami. I zapewnił, że jej konieczna jest pomoc.  Jej osobowość nazywa bordeline i twierdzi, że jest ona na pograniczu psychozy i nerwicy. Koleżanka Edyta z czasów Teatru Buffo wyznała, że Edyta już od dawna korzysta z pomocy specjalistów. Edyta to wrażliwa osoba. Dobrze, że dostaje wsparcie terapeutyczne.

Nieraz widzieliśmy, że Edyta dziwacznie się zachowuje, ale czy złośliwi znajomi nie dołożyli od siebie trochę sensacji?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.