Górniak poznaje rodzinę Bodnara!

 Bartosz Bodnar miał zająć się karierą Górniak. Jednak stało się inaczej i to Rinke Rooyens wziął w swoje ręce przyszłość piosenkarki. Zdaje się, że zaczyna już tego żałować.


Jednak Edyta nie przestała spotykać się z Bartoszem Bodnarem, który po rozstaniu się Edzi z mężem Darkiem Krupą był jej najbliższą osobą. Teraz Górniak spotyka się na gruncie czysto prywatnym z Bodnarem. A relacje pary co raz bardziej się zacieśniają. Edyta poznała już rodzinę Bartosza i najprawdopodobniej spędzi z nimi najbliższe święta.

Wiele wskazuje na to, że gwiazda przytuli się w Boże Narodzenie do rodziny swojego przyjaciela. Jak udało nam się dowiedzieć, Bartosz już przedstawił Edytę swojemu ojcu, Stefanowi Bodnarowi. Piosenkarka ostatnio kilka razy rozmawiała z nim przez telefon. I już podobno przyjęła zaproszenie do jego domu
– donosi Na żywo.

Na swoją rodzinę pewnie mogła by liczyć, gdyby się od nich nie odwróciła. Nie rozmawia ani z matka ani z siostrą.  I tak co parę lat będzie zmieniała rodziny, kto wie czy kiedyś do Waszych domów w końcu nie zawita.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.