,  

Górniak postawiła na swoim , będzie koncert!

 Nina Terentiew musiała ustąpić Edycie Górniak! Przeczytajcie co wymyśliła Górniak a co Terentiew.


Jubileuszowy koncert Edyty Górniak zaplanowany na drugi dzień Festiwalu Top Trendy stał pod znakiem zapytania. Nina Terentiew miała już ułożony plan co do występu Górniak. Ta jednak nie chciała się z tym zgodzić. Co było nie tak?

Nina Terentiew miała już wybrane piosenki Górniak, które ta miałaby zaśpiewać. Miała też opracowaną choreografię  i gości, którzy by wystąpili podczas recitalu. Mieli być goście , mieli być tancerze. I właśnie  to wszystko było kością niezgody między Górniak , Sablewską i Terentiew.

Podobnie ma maciej Maleńczuk. Mało miał do powiedzenia doboru swojego repertuaru. Podczas Top Trendy równiez będzie miał swój recital.

Nie dobierałem repertuaru sam. Robiłem to z panią reżyserką programu, a jest nią Nina Terentiew, to ona wybierała utwory
– powiedział Maciej Maleńczuk podczas konferencji prasowej.

Caryca musiała w końcu ustąpić. To Edyta Górniak wybierze repertuar, zamiast tancerzy maja być wyświetlane filmiki w tle z całego 20 lecia pracy na scenie artystki tak by wszystko było skupione na artystce a nie na innych rzeczach.

– Muszę wybrać piosenki, które są najbliższe moim fanom. Te, z którymi oni wiążą wypomnienia, zapachy, uczucia… Piosenki są trochę jak fotografie, przywołują wspomnienia, więc muszę mieć to na uwadze – podkreśla podekscytowana Górniak.

Chyba po raz pierwszy musimy się zgodzić z Edytą Górniak a właściwie z Mają Sablewską, w końcu to ona wywlaczyła dla Edzi takie warunki.


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.