,  

Górniak podpisała już papiery rozwodowe

ImageDo rozwodu co raz bliżej!


Edyta Górniak długo zwlekała z podpisaniem dokumentów rozwodowych. Jednak po plotkach w mediach i wywiadzie w TVN w końcu podpisała. Terminu rozwodu jeszcze nikt nie zna.

Minęło osiem miesięcy od chwili, kiedy Edyta wyprowadziła się z domu od męża. Początkowo spekulowano, że to chwilowy kryzys, Edyta nie raz twierdziła, że nie ma zamiaru się rozwodzić. Po chwili jednak zmieniła zdanie wyciągając brudy rodzinne na światło dzienne, w których nie pozostawiła suchej nitki na  Darku Krupie.

Później pojawiły się informacje, że para chce się rozejść w zgodzie i nie będzie  walczyła o majątek. Podobno już wcześniej co do majątku się dogadała.  Ostateczne decyzje para podjęła podczas spotkania w święta Bożego Narodzenia. Początkowo Edzia nie miała gdzie spędzić zimowych świąt, była nawet zapraszana przez fanów do siebie. Darek Krupa jednak wykorzystał sytuację , zaprosił swoją żonę w pierwszy dzień świąt wykorzystując moment na rozmowę i wyduszenie z niej zgody na rozwód.

Według naszych informacji wojny o majątek nie będzie, a opieka nad synem ma wyglądać jak dotąd. Obojgu przede wszystkim zależy, by Allanek jak najmniej odczuł rozwód rodziców. Edyta Górniak pragnie przede wszystkim odzyskać wolność i pewnie wkrótce ją dostanie – przypomina Fakt.

Jak będzie  zobaczymy, znając zmiany humorów Górniak może dużo się dziać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.