,  

Górniak oszukała miliony fanów!

 Takie dziś wiadomości czytamy w Super Expressie. Dlaczego oszukała Edzia wszystkich?


Edyta Górniak miała wystąpić w drugim dniu Sopot Festiwal. Miała być gwiazdą tego wieczoru. Jednak w ostatniej niemalże  chwili odwołała swój występ a tym samym postawiła organizatorów festiwalu w nie mały kłopot.

We wtorek TVP wydała oświadczenie o rezygnacji Edyty Górniak:

Zgodnie z informacją otrzymaną od pana Dariusza Krupy, reprezentującego Edytę Górniak w rozmowach dotyczących festiwalu TVP 2, piosenkarka nie wystąpi na tegorocznym Sopot Hit Festiwal. Menedżer artystki nie podał powodu tej decyzji. Rezygnacja Edyty Górniak z udziału w festiwalu nastąpiła z przyczyn niezależnych od Telewizji Polskiej.

Gdy pojawiło się oświadczenie, zapytany o sytuację jeszcze menedżer Edyty, Darek Krupa nie chciał nic więcej powiedzieć.

W środę każda redakcja dostanie oficjalne oświadczenie dotyczące rezygnacji pani Edyty Górniak – obiecał podczas rozmowy z "Super Expressem".

Oświadczenie jak nie było tak nie ma do dziś a telefon krupy milczy.

SE dotarł w końcu do Karoliny Siudyli, do pani podanej na stronie artystki jako główna osoba zajmująca się wizerunkiem gwiazdy.


Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Edyta zrezygnowała z festiwalu. Nie pracuję już z panią Edytą. Od dwóch tygodni ma wyłączone obydwa telefony, nie mam z nią żadnego kontaktu tak samo jak pan Krupa
– oschle rzuciła Siudyla.

Na salonach plotkuje się, że to Polsat zablokował występ Edyty Górniak.

Taką decyzję podjęła pani Edyta, nie my – krótko ucina plotki rzecznik prasowy Polsatu Tomasz Matwiejczuk.


To jest wydarzenie artystyczne. Edyta jeżeli miałaby ochotę wziąć w nim udział, to nic nie stało na przeszkodzie. Tak jak np. w Top Trendach występują gwiazdy nie tylko związane z Polsatem, tak Edyta może dawać koncert, gdzie chce
– tłumaczy nam osoba związana ze stacją.

I tyle dla fanów Edzi, macie nie marudzić a płacić, kiedy Edzia będzie miała ochotę wystąpić. Ona stawia warunki a Wy jesteście od tego by zapełniać jej portfel. W końcu ona jest gwiazdą i ma prawo do kaprysów.

Tymczasem zadowolicie się występem Paulli w Sopocie, może ona będzie miała więcej szacunku dla fanów i całej reszty Polaków.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.