,  

Górniak odpowiada na zarzuty męża!

 Zaczęła się wojna medialna między małżonkami?!


Wczoraj mogliśmy przeczytać jak na prawdę było w małżeństwie Edyty Górniak i Darka Krupy. Po miesiącach milczenia, Darek w końcu zaczął mówić co się działo za zamkniętymi drzwiami w Milanówku. Krupa powiedział, że Edyta nie była uczciwa wobec niego i bardzo skrzywdziła jego rodzinę.[Krupa w końcu zaczyna mówić o swojej byłej żonie!]

Górniak bardzo szybko zareagowała na słowa byłego męża i na swojej stronie bardzo kąśliwie napisała:

Szanowni Państwo z wielką przyjemnością zapraszamy przed telewizory w sobotę o godzinie 20.00 do telewizji Polsat na Jubileusz – "EDYTA GÓRNIAK – 20 piosenek na XX – lecie". Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że Edyta Górniak nie ma nic wspólnego z informacjami ujawnionymi w mediach przez dorosłych członków swojej obecnej i byłej rodziny. Każdy w sposób dowolny wystawia świadectwo samego siebie. Dla Edyty sprawy prywatne zamykają się w czterech ścianach, a obecny czas Artystka chce oddać muzyce i swoim fanom, którzy przez ostatnie 20 lat – wiarą i szacunkiem dodawali jej sił.

Maja Sablewska bardzo chce zmienić wizerunek swojej podopiecznej, jednak pamiętamy jak piosenkarka bardzo lubiła wypowiadać się o osobistych sprawach i czekamy na dłuższy wywiad,w którym na pewno wspomni i swoim mężu, byłym już mężu.


Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.