Górniak odmówiła Villas

ImageVioletta Villas poprosiła kilka dni temu o spotkanie z Darkiem Krupą.


Chciała by ten jej napisał kilka piosenek i chciała by Edyta wystąpiła z nią w duecie.
Przed spotkaniem denerwował się, bo dziennikarze uprzedzili go, że Villas będzie chciała przeprowadzić z nim poważną rozmowę. Domyślał się, czego miałaby dotyczyć. Violetta od pewnego czasu sygnalizuje, że bardzo zależy jej na współpracy – donosi  Imperium TV.
Krupa postanowił rozegrać wszystko dyplomatycznie i asertywnie – z jednej strony nie odmawiać wprost pani Violettcie, z drugiej działać tak, by do współpracy w konsekwencji nie doszło.
Darek uważa, że wspólne występy z groteskową i schorowaną Villas, zaszkodziłyby wizerunkowi Edyty. Nie podoba mu się, ze nową płytę Violetty przygotowuje Michał Wiśniewski – mówi dobrze poinformowane źródło Imperium TV.
Osoby, które kiedykolwiek współpracowały z Villas oraz Wiśniewskim, gorzko tego żałują. Przykładem może być Piotr Rubik, który z ust diwy usłyszał ostatnio nieprzyjemne słowa.
On ma troszkę w główce przewrócone i za mało pokory, udaje niby tą pokorę, ale to nie jest pokora– stwierdziła Villas na łamach gazety Fakt.
Edyta kiedyś już pomogła pani Violettcie, kupując kontenery dla jej kotów. Tym razem jednak prawdopodobnie nie zdecyduje się pomóc.

cyt/fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.