,  

Górniak obawia się Mariny?

  Jedno jest pewne, Maja Sablewska wzięła na swoje barki wielkie zadanie.


Maja Sablewska za zadanie ma wypromować Marinę uczenko od zera i uratować Edytę Górniak od medialnej śmierci, tylko czy ta druga będzie zadowolona, że jej menedżerka zajmuje się jeszcze drugą osobą, która może być jej wielką konkurencją?

Majka podpisała z Edytą kontrakt i to jej pierwszy sukces – mówi osoba związana ze sprawą w rozmowie z yciem na gorąco. Edzia podobno ma uraz do podpisywania umów. Jej pierwszy menedżer Wiktor Kubiak tak skonstruował umowę, że Górniak przez wiele lat nie mogła się z niej  wyplątać i współpracować z innymi.

Majka jednak przekonała do siebie Edytę, tylko czy wyjdzie jej to na dobre. Póki co ma za zadanie na początek nagrać dwa albumy, zorganizować wielkie show z okazji 20-lecia pracy artystycznej i trasę koncertową. W między czasie nie może też zapomnieć o Marinie uczenko a  ta już nie będzie miała Majki przez cały czas jak było do tej pory.

Myślicie, że Marina może być konkurencją dla Edzi? Każda znich śpiewa zupełnie coś innego, więc Edzia może nie powinna się obawiać?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.