,  

Górniak nie potrzebuje menedżera!

 Edycie Górniak nie potrzebny ktoś kto nie ma pojęcia o niej samej. Sama zajmie się swoją karierą.


Edyta Górniak była gościem we wczorajszym programie Dzień Dobry TVN. Edyta przybyła do studio by zdementować plotki jakie krążą w kolorowych gazetach o niej . Piosenkarka wpadła w ogień pytań ze strony Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika. Para prezenterów prześcigała się w pytaniach. Bo jakże nie pytać jeśli jest tyle ciekawych kwestii. Od chwili kiedy Edyta Górniak wyprowadziła się od swojego męża działo się wiele a i ona wiele powiedziała.

Na początek padło pytanie co z tym menedżerem. Dlaczego Edyty praca z Rinke Rooyensem tak szybko się zakończyła, w końcu oboje byli w studio TVN, oboje zapewniali, że wszystko będzie dobrze.

Edyta odpowiedziała, że menedżer to osoba bardzo zdyscyplinowana, i powinna robić to co chce piosenkarka czyli ona sama. Nie ma w Polsce takiego menedżera, który miałby takie doświadczenie jak ma ona . Ona chce być wolna, i to ona ma decydować o wszystkim. Menedżer jest od słuchania gwiazdy. To ona wybiera menedżera a nie on ją. Chyba tu posłuchała Mai Szablewskiej, która w jednym ze swoich wywiadów dokładnie to samo powiedziała.

Magda Mołek zapytała więc jaka plotka jest ta która najbardziej uderzyła w uczucia Edyty. Jest taka oczywiście i na 91% to zupełna nie prawda. Zanim Górniak odpowiedziała, oczywiście Edzia musiała podkreślić, że wszystko to co o niej piszą to celowe, dokładane, żeby dobrze się sprzedawało. Wszystko to insynuacje i tylko Edyta i Darek wiedzą jak naprawdę jest między nimi.

Mołek zapytała więc co z tym wywiadem w Vivie? Czy cofnęła by słowa które tam wypowiedziała o swoim mężu? Górniak nie cofnęła by niczego, to co mówiła to jak wtedy czuła.

Jesteś kobietą dojrzała? – pyta Mołek

W niektórych sytuacjach widzę, że już dorosłam i taka się czuję, jednak są i takie kiedy jestem dzieckiem – odpowiada Górniak.

W święta Edzia spędziła z byłym mężem i synem a także z jego rodzina, z którą nadal ma świetne relacje .
Jakie są jej relacje z innymi ludźmi na przykład z Londynu?

Wiele relacji straciła bo ich tez nie wiele miała. W tym roku ma jubileusz pracy 20 lat, zawsze była osobą pracowitą, nie jest chciwa Edyta tworzy nową firmę chce zatrudnić osoby uczciwe i pracowite. Póki co nie ma takiej osoby na którą mogłaby liczyć. Chce stworzyć musical i za kilka miesięcy pochwali się nowym singlem.

Podsumowując wywiad Edzi, jest najlepsza, profesjonalna a reszta to ludzie, którzy nie dorastają jej do pięt. Będzie sobie menedżerką, szefem, krawcową, sukienek oczywiście nie projektuje.

Mimo wszystko życzymy jej powodzenia.


Całość wywiadu z Górniak możecie zobaczyć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.