Górniak nie ma pojęcia o zarządaniu pieniędzmi!

 Już niedługo Górniak może zostać bez grosza przy duszy.


Edyta Górniak nigdy nie martwiła się o to czy ma dość pieniędzy, jak się płaci rachunki czy też ile jest na koncie bankowym. Do tej pory takimi sprawami zajmował się jej mąż Dariusz Krupa.

Od kiedy Górniak wyprowadziła się od swojego męża, musi sama zadbać o swój portfel, by nie zabrakło w nim gotówki, ale może być z tym problem, gdyż ona zupełnie nie zna się na tym.

Bliska osoba z towarzystwa pary powiedziała, że to Darek pilnował finansów w domu. Trzymał pieniądze, rozporządzał nimi i był też właścicielem firmy powołanej po to, by czuwać nad karierą Górniak. EG. Production wydała płytę piosenkarki i przez tę firmę przepływają wszystkie pieniądze z koncertów.

Gdyby nie Krupa, Edyta szybko by rozpuściła kasę.  Górniak jest znana z tego, że szasta pieniędzmi na lewo i prawo. Piosenkarka potrafiła udać się do salonu piękności i spędzić w nim cały dzień. Nie patrzyła na ceny zabiegów upiększających, tylko poddawała się im bez opamiętania. Nieraz zdarzyło się, że kiedy przychodziło do płacenia, Górniak nie miała wystarczająco dużo pieniędzy na kartach. Zawsze w takich momentach dzwoniła do męża, aby ten wybawił ją z opresji. Darek przyjeżdżał, wyciągał kartę z portfela i płacił rachunki rozrzutnej małżonki.
czytamy w Fakt.

Piękna kobieta musi o siebie zadbać a Edyta wie jak to robić, tym bardziej , że oczy milionów ludzi są skierowane na nią. Tak więc artystka idąc do sklepu potrafi kupić dużo i nie myśli czy starczy jej pieniędzy. Firma przez którą przechodzą pieniądze, zapisana jest na jej męża. Ale kasy jej nie brakowało, gdyż Krupa rozliczał się z nią uczciwie i środki na koncie zawsze miała i to nie małe. Ale to nie wystarczy by jej zapewniło życie jak dotychczas. Teraz będzie musiała sama zadbać o swój portfel.

Trudno jednak w takiej sytuacji zacząć rozporządzać budżetem, kiedy gwiazda kompletnie nie potrafi zarządzać tym, co ma w banku. Nie wie, które karty kredytowe są spłacone i z którego konta powinna korzystać.
Czy Górniak będzie bankrutką?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.