, ,  

Górniak nie da zaistnieć Natalii Lesz?!

 Czyżby Natalii Lesz było ciężej niż do tej pory? Być może wszystko zależy jak zareaguje na to Dariusz Krupa, nowy menadżer piosenkarki a były mąż Edyty Górniak.


Zbliża się festiwal TopTrendy. Nie obejrzymy się  jak minie zima , wiosna zaraz lato i Festiwal, na którym ma wystąpić wiele gwiazd i nie tylko te znane ale też te ciężko pracujące cały rok.

Edyta Górniak już się szykuje do występu i chce zaćmić całą imprezę swoją osobą i swoim występem, dlatego siedzi gdzieś tam w zaciszu swojego domu i układa repertuar, który mielibyśmy zapamiętać na całe życie.

 Na festiwalu ma wystąpić też Natalia Lesz, której już w kwietniu wychodzi nowy singiel a dwie piosenki już zostały zauważone na zachodzie i znalazły się na liście przebojów tworzoną przez magazyn "Billboard". 
Dariusz Krupa wie jak wyciągnąć na szczyty swoją podopieczną, będzie gorąco.

Edyta ani myśli ustępować pola młodszym. Natalia nie dość, że wkłada ogrom pracy w jak najlepsze przygotowanie płyty, współpracuje z producentami z Londynu oraz USA, to jeszcze musi stanąć do nierównej rywalizacji z zazdrosną starszą koleżanką. A jak wiadomo, od zazdrosnej kobiety gorsze jest tylko… Nie, właściwie nie ma nic gorszego – czytamy w Super Expressie.

Wszędzie gdzie pojawia się Edyta Górniak coś się dzieje a najwięcej tam, gdzie ma konkurencję.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.