,  

Górniak nie chce pracować z Rinke Rooyensem

 Polsat już szykuje nowy show, w którym być może wystąpi Edyta Górniak. Ta jednak znowu dłużej myśli niż chcieli by inni.


Już niebawem w Polsacie ruszy kolejny show, który ma przyciągnąć ludzi przed TV. Program pod nazwą Superstars show, czyli na dwa głosy ma być wielkim wydarzeniem. A udział w nim mają wziąć Edyta Górniak , przynajmniej taką mają nadzieję producenci.

Bardzo chciałabym, żeby Edyta wystąpiła w nowym programie i nie wyobrażam go sobie bez jej udziału. Na tę chwilę nie mogę jednak nic więcej powiedzieć – oświadczyła tajemniczo dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Jak się dowiedział Fakt : popularna piosenkarka jest już po pierwszych rozmowach na temat posady, ale wciąż zastanawia się nad jej przyjęciem. Mówi się, że powodem jej rozterek jest to, że jej były menedżer Rinke Royens będzie producentem tego widowiska.

Edyta Górniak z Rinke Rooyensem znają się od wielu lat. Zanim zaczęli współpracować ze sobą, on ją obsypywał kwiatami w każdym odcinku Jak Oni śpiewają . Wszystko się skończyło, kiedy Rinke został jej menedżerem. Wytrzymał z kapryśną gwiazdą zaledwie kilka tygodni i musiał rozwiążać współpracę z piosenkarką. Teraz Edyta omija Rinkiego jak ognia. Ninie Terentiew znowu zależy na Górniak bo ta a może jej komiczne zachowania przyciągają ludzi przed telewizory.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.