Górniak może skończyć w psychiatryku?

ImageMatka Edyty Górniak, twierdzi, że jej córka potrzebuje natychmiast pomocy specjalistów.


Edyta podobno wiele w życiu przeszła. Poczynając od dzieciństwa, kiedy była molestowana przez przyjaciela rodziny, porzucona przez ojca i samotność. Wszystko to ma wpływa na jej dorosłe życie.

Jak podaje Rewia Edyta Górniak cierpi prawdopodobnie na zaburzenie zwane borderline: ma częste wahania nastroju, jest kapryśna, niestabilna emocjonalnie, bywa przestraszona, odczuwa pustkę. Nerwy i wybuchowość dodatkowo potęgują ten stan.

Dopóki taka osoba nie rozliczy się z przeszłością i nie odbuduje relacji z najbliższą rodziną, nie stworzy szczęśliwego związku – mówi dla magazynu "Rewia" jeden ze specjalistów. – Po odejściu od Darka, Edyta nie ma już nikogo bliskiego. Sama skazuje się na samotność, jakby chciała ukarać siebie i bliskich. I nawet jeśli mówi się o innym mężczyźnie, to nie on jest powodem jej odejścia, tylko kolejna próba odnalezienia siebie na nowo – dodaje psycholog.

Nic dodać nic ująć. Szkoda, że tego nikt jakoś nie widział wcześniej. Tylko nagle mając 5 letniego synka, kochającego męża odbija jej na tyle, by wszystkich porzucić. Bo nie chce nam się wierzyć, że będzie syna miała przy sobie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.