Górniak kupiła prezent dla teściowej!

 Edyta Górniak już jest pewne, że spotka się z rodziną Krupy w te święta. Edzia kupiła prezent dla teściowej.


By wejść w łaski teściowej, Edyta Górniak kupiła jej kosz pełen kwiatów. W święta bowiem pani Krupa będzie miała urodziny, więc synowa nie powinna zapomnieć o takim święcie.

Edyta kwiaty kupiła osobiście a i wszystkie prezenty dobiera sama. Artystka wybrała się na zakupy do jednego z ekskluzywnych sklepów na warszawskiej Woli. Tam od razu pobiegła do kwiaciarni, by wybrać największy i najpiękniejszy kosz kwiatów – donosi Super Express.

Pani Edytka to kobieta z klasą. Kiedy weszła, od razu wiedziała, czego chce. Nie wybrzydzała, nie przebierała, nie zastanawiała się. Wybrała naprawdę piękne zestawienie kwiatów – chwalą gwiazdę w kwiaciarni.

Edzia kupiła tez kilka ozdób na choinkę a pomagał jej pan Mirek, taksówkarz, który wozi piosenkarkę na zakupy.

Początkowo wydawało się, że Edyta święta spędzi samotnie, ale w końcu dostała zaproszenie do domu swojego męża więc trzeba zabłysnąć prezentami.

Ma już kupione prezenty dla synka, dla rodziny. Jest tego bardzo dużo – wyznają przyjaciele pary. – Ma się spotkać w święta z mężem dla dobra Allanka , dać prezenty… – dodają.

Przekupywanie prezentami jednak to nie wszystko, czasem wystarczy mały drobiazg by zdobyć serca najbliższych a czasem dobre słowo by się też przydało.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.