Górniak jest w ciąży?!

 Ile razy Górniak udawała , że jest w ciąży? Na oczach milionów widzów albo wkładała sobie poduszkę pod sukienkę lub balon.


Kilka tygodni temu Edyta Górniak wyprowadziła się od męża, Darka Krupy. Spekulowano już, że gwiazda odeszła dla innego mężczyzny, który jest buddystą czy też jest jest wiernym fanem od lat.

Jaka jest do końca prawda? Jeszcze nikt dokładnie nie wie. W każdym razie teraz Na żywo spotkało Edytę w Centrum Handlowym w Warszawie. Edyta była bardzo zainteresowana ubraniami ciążowymi i zrobiła też taki zakup.

Piosenkarka zainteresowana była ciuszkami dla przyszłych mam. Oglądała, przebierała i ukradkiem zerkała do lustra. Kupiła kilka rzeczy i przeniosła się do sklepu z grami i puzzlami dla dzieci – czytamy w tygodniku.

Po udanych zakupach Edyta spotkała się z jakimś mężczyzną. Razem zn im pojechała do znajomych gdzie nie ruszyła grama alkoholu.

Czule się przywitali, przepakowali torby z zakupami do jego samochodu i już we dwójkę udali się na spotkanie z grupą znajomych. Towarzystwo wesoło spędzało czas popijając piwo i grając w kręgle. Edyta sączyła jedynie soczki owocowe i wodę mineralną – donosi Na żywo.

Może dlatego powiedziała w ostatnim odcinku tej edycji, że kończy swój udział w show? W końcu we wrześniu, kiedy ma się rozpocząć kolejna część show ona by już była w zaawansowanej ciąży.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.