,  

Górniak jest diwą i to ona powinna sobie wybrać agenta, stwierdziła Sablewska

 Edyta Górniak przed końcem roku musiała się pożegnać z Rinke Rooyensem, który miał ją wynieść na szczyty. Niestety Rinke nie wytrzymał i współpraca się zakończyła.


Po zakończonej współpracy z Rooyensem, zaczęły się spekulacje p[od czyją opieką Edytą teraz będzie, kto się nią zaopiekuje. Krążyły plotki, że Maja Sablewska weźmie pod swoje skrzydła Edzię na złośc Dodzie. Sablewska jednak ma dobrą rade dla Górniak.

Edyta jest diwą i to ona powinna wybrać sobie agenta, a nie agent ją. Powinna postawić na osobę, której zaufa, która ma serce do tego, co robi dla artysty i uczyni wszystko, aby jej podopieczna komfortowo czuła się w pracy. Bo dzięki niej będzie miała szansę nagrać nową płytę i odnieść sukces na miarę tego, jakim był krążek pt. Dotyk – powiedziała Twojemu Imperium Maja Sablewska.

Inne zdanie ma Robert Leszczyński, który twierdzi, że Górniak powinna szybko wrócić do Darka krupy, gdyż inaczej jej kariera szybko się skończy. Ten jeden zna ja najlepiej i potrafi wytrzymać z nią dłużej niż inni .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.