Górniak i Sowińska – papużki nierozłączki!

ImageOd chwili kiedy Edyta poznała Kasię Sowińską jest nią tak zauroczona, że poświęciła dla niej swoje małżeństwo.


Tak właśnie się mówi na salonach. Całemu zamieszaniu i przyczyną rozpadu małżeństwa Górniak i Krupy jest Sowińska.

 Sowińska ma 27 lat, urodziła się w Wałbrzychu. Była już modelką, aktorką, teraz jest prezenterką w TVN, Dzień dobry TVN. Brała udział w Jak Oni śpiewają i wtedy już zauroczyła swoją osobą Edytę. Od tej pory obie panie są najcieplejszymi przyjaciółkami. Do tego stopnia, że Kasia wciągnęła Edytę w swoje towarzystwo, poznała ze swoimi znajomymi. Sowińska od dawna uchodzi za bardzo rozrywkową dziewczynę. Często widziana jest w nocnych klubach i ma bardzo wpływowych znajomych. Adoratorów jej nigdy nie brakowało.

Edytę Górniak na tyle wciągnął taki tryb życia, że aż zostawiła męża. Podobno Górniak przeżywa drugą młodość. Miała stabilne ,  spokojne życie. Kochającego męża i syna, który jest owocem miłości. Co tak na prawdę połączyło Edytę i Kasię, że piosenkarka poświęciła to co miała najlepsze?

Utrzymujemy jednak swoje zdanie, czyżby Edyta zmieniła swoją orientację seksualna? Rzuca się męża nie dla nocnych zabaw przecież , nie dla przyjaciółki, najczęstszym powodem jest druga miłość.

 Jak do tej pory nie udowodniono by Edyta spotykała się z innym facetem. To co pisze na przykład Pudelek o rzekomym mężczyźnie z którym Sowińska poznała Edytę, to tylko plotki bez dowodów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.