,  

Górniak i Sablewska, czy to koniec przyjaźni?!

 Górniak przestała liczyć się ze zdaniem swojej menadżerki!


Edyta Górniak po zakończonej współpracy z Rinke Rooyensem zapowiedziała, że sama zajmie się swoją karierą bo nikt nie ma tyle doświadczenia co ona sama w organizowaniu pracy i jej występów. Okazało się, że było to zbyt wielkie przedsięwzięcie jakie sobie wyznaczyła i zaczęła szukać menadżerki a właściwie mała ją na oku tylko chyba nie wiedziała jak do końca załatwić sprawę. W końcu zrobiła ten krok i poprosiła o współpracę Maję Sablewską, która w tym co robi jest profesjonalistką.

Maja Sablewska zajmowała się do tej pory wszystkim, Górniak szła za nią krok w krok jak cień i chyba źle na tym nie wychodziła.

To właśnie Majka decydowała o tym, jaka fryzura, makijaż czy strój będą najodpowiedniejsze na publiczne wystąpienie. Agentka piosenkarki, jak na profesjonalistkę przystało, starannie selekcjonowała zaproszenia m.in. do programów, w których Górniak brała udział. Diwa słuchała rad i uwag swojej menedżerki, po czym robiła to, co przewidywał scenariusz ustalony przez Sablewską.– podsumowuje współpracę obu pań Fakt.

Maja Sablewska poznała też swoją podopieczną z prawnikiem , czy to był jednak dobry pomysł? Bo Edyta nagle to jego zaczęła się słuchać a Maja poszła w odstawkę!

(…)to właśnie on prowadził rozmowy z TVN, dotyczące udziału Górniak w „Tańcu z gwiazdami”. U jego boku nie zabrakło oczywiście Majki, ale to właśnie nowa miłość diwy zajęła się sprawdzaniem i konstruowaniem kontraktu. Jednak Edyta chętnie kieruje się jego radami nie tylko w ważnych kwestiach zawodowych.
– czytamy w tabloidzie.

Od pewnego czasu Edyta liczy się przede wszystkim ze zdaniem swojego nowego faceta. Ona chce być dla niego atrakcyjna, dlatego wkłada sukienkę, która mu się podoba, idą do restauracji, którą on lubi – mówi Faktowi informator.

Między Edytą i Mają co raz częściej do chodzi do spięć. Edyta nie słucha się swojej menedżerki , słucha swojego faceta. czy to koniec przyjaźni między paniami?

Czy kogoś to dziwi?

Czytaj też: Kammel znów będzie na szczycie
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.