,  

Górniak i Krupa znowu w sądzie!

 Tym razem powalczą o syna!


Według pierwszych uzgodnień między małżonkami, Allan miał być dwa tygodnie u mamy, dwa tygodnie u taty. Wszystko po to był chłopiec nie odczuł braku jednego z rodziców. Wyszło inaczej.

Allan potrzebuje mamy i taty, i my oboje go potrzebujemy. I będziemy dzielić ten czas, tak by Allan zawsze był uśmiechnięty. Przez ostatnie miesiące dzieliliśmy się po równo. Tydzień Allanek był ze mną, tydzień z Darkiem. Jak uspokoją się emocje, będziemy się spotykać we trójkę – twierdziła Edyta Górniak w lutym kiedy udzielała wywiadu dla Vivy.

Sąd przychylił się i uwzględnił ustalenia wniesione przez naszych pełnomocników, zawarte w porozumieniu, o wspólnej, naprzemiennej opiece wychowawczej nad naszym synem Allanem oraz o ugodowym zawarciu tegoż rozwodu – napisali w lutym Edyta i Darek we wspólnym oświadczeniu tuż po rozwodzie.

Wystarczyło zaledwie pół roku by sytuacja wymknęła się z pod kontroli o małżonkowie rozpoczęli wojnę o dziecko. Dziś jedno z drugim nie rozmawia.

Kontaktujemy się przez prawnika Edyty – przyznaje Dariusz Krupa dla Super Expressu. Mam nadzieję, że niebawem wszystko się wyjaśni, nie chcę komentować szerzej mojego życia prywatnego – dodaje.

Edyta Górniak nie zabiera głosu, temat ucina szybko i krótko  Maja Sablewska.

Dobro syna jest dla Edyty najważniejsze. A sprawy prywatne konsekwentnie zamyka w czterech ścianach – mówi menedżerka.

W tym byłym związku zawsze będzie gorąco, póki Allan nie dorośnie i nie będzie powodem awantur między rodzicami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.