Górniak i Krupa zimni i obojętni wobec siebie!

ImageEdyta Górniak i Dariusz Krupa mimo, że się rozstali nadal się spotykają , jedynie zawodowo.


Ostatnio jeszcze małżonkowie byli widziani na imprezie w odzi. W piątkowy wieczór piosenkarka Edyta Górniak dała koncert podczas rozdania nagród jednej ze stacji radiowych. Był też obecny Darek Krupa, lecz trzymał się z dala od niej. Lecz ani Darek ani Edyta nie spoglądali jedno na drugie, w zasadzie wyglądało to tak jakby byli sobie zupełnie obcy.

Górniak otoczona fotoreporterami, uśmiechnięta w świetle fleszów, on smutny zamyślony stał gdzieś z tyłu.

Krupa otwierał przed żoną drzwi do jej garderoby, ale prawie z nią nie rozmawiał – mówi Faktowi osoba, która była za kulisami koncertu.

Darek Krupa z tego co widać nie chciałby pokazywać się w towarzystwie swojej żony ale niestety, kontrakt z nią zmusza go do współpracy do końca tego roku.

Pisaliśmy już, że Krupa nie będzie się wypowiadał dla mediów w sprawie swojej żony, jednak teraz szuka sposobu, by zerwać z nią zobowiązania zawodowe.  Jeśli uda mu się to, to Górniak może mieć nie lada problem.

Wtedy kiedy ona była w totalnym dołku swojej kariery , on postawił wszystko na jedną kartę i wyciągnął ją na szczyty popularności. Od tego czasu Edyta ciągle jest na samej górze, lecz to może się zmienić.

Może już powinna sobie szukać nowego menedżera, bo kto wie co może stać się jutro.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.