Górniak i Krupa, zaczęła sie walka!

ImageGórniak wypowiedziała wojnę Krupie! Jednak nie o dziecko, a o pieniądze.


Znajomy Górniak doniósł, że wynagrodzenie jakie dostawała do tej pory ona sama  za swoje występy były kroplą w morzu jakie  było faktycznie wypłacane.

Edyta Górniak  jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd w Polsce.  Odwołanie występu w Sopocie było przyczyną zapłaty jaką miała otrzymać.

Kontrakt na występ w Sopocie podpisany był przez Darka i jego firmę EG Production. Ale Edyta Górniak nie chce już pracować na jego konto, zwłaszcza że pewnie nie dostałaby za to pieniędzy. Taka sytuacja miała już miejsce. Edyta pracowała, a potem widziała z tego jakieś 10 procent – mówi  informator Faktu. – Teraz pokazała Krupie po raz pierwszy, że może nie zaśpiewać – dodaje.

Przed nią jest jeszcze koło 20 do końca roku, które także stoją pod znakiem zapytania.  Jeśli nie dojdzie do porozumienia z mężem,  i nie będzie pewna , że jej praca zostanie odpowiednio nagrodzona, występów nie będzie.

Edzi już szuka odpowiedniej osoby, która zajmie się jej interesami albo sama założy firmę. Jednak najpierw musi rozliczyć się z Krupą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.