Górniak i Krupa pogodzili się?!

 Na razie co do wykształcenia syna są zgodni ale czy to wszystko?


Okazuje się, że 6-letni Allan jest niezwykle uzdolniony muzycznie. Wcale nas to nie dziwi, w końcu oboje rodzice to muzycy. Oboje rodzice zgodnie postanowili, że za rok zapiszą syna do szkoły muzycznej.

Chciałbym, aby jego talent był nadal rozwijany. Generalnie Allan bardzo interesuje się muzyką, jak również instrumentami, praktycznie każdym. Jest na takim etapie, że interesują go nawet aranże. Czasem pomaga mi w studio. Słucha, coś podpowiada, wyraża swoje zdanie. Chciałbym, żeby rozwijał się w tym kierunku – powiedział Darek Super Expressowi i zaznaczył, że to nie tylko jego pomysł: – Rozmawialiśmy o tym z Edytą i była tego samego zdania. Też dostrzega talent Allana.

Jak tylko Allanek będzie chciał, to pójdzie do szkoły muzycznej. Zdradza takie, a nie inne talenty w śpiewaniu, muzyce i tańcu – zdradza tabloidowi Maja Sablewska, menedżerka Edyty.

Okazuje się, że nie tylko rodzice są uzdolnieni muzycznie ale także pradziadkowie chłopca.

Mój pradziadek Tadeusz był znanym skrzypkiem. W moim domu mam wiele pamiątek po pradziadku, należy kultywować tak chwalebną historię. Jestem bardzo dumny z takich korzeni – kończy tata Allanka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.